Aranżacje tapet

Tapety ścienne – aranżacje

Tapety ścienne (od lat) cieszą się niesłabnącą popularnością (wciąż na nowo odkrywane, dają możliwość kreowania przestrzeni w ciekawy, indywidualny sposób). Aranżacje z użyciem tej klasy dekoracji ściennych to nieograniczone pole do działania.

Aranżacje tapet

Aranżacje tapet

Źródło obrazka: http://it.wallpapersus.com/wallpapers/2012/06/TV-divano-interno-mobilia-3D-2048x2560.jpg

Tapety ścienne (rodzaje tapet na ścianę):

1). Tapety papierowe (opcje stosunkowo niedrogie, dostępne w licznych wzorach i kolorach, jedno- lub dwuwarstwowe, o powierzchni gładkiej, tudzież lekko wytłaczanej; wykazują małą odporność na wilgoć oraz uszkodzenia, szybką płowieją – zwłaszcza w silnie nasłonecznionych pomieszczeniach).

2). Tapety z włókna szklanego (elementy niezwykle elastyczne i wytrzymałe, do kupienia w licznych, oryginalnych wzorach, doskonale kryjące nierówności, tudzież pęknięcia ścian).

3). Tapety winylowe (dekoracje nieco droższe i bardziej wytrzymałe od opcji papierowych, idealne do zmywania na mokro, odporne na odbarwienia słoneczne).

4). Tapety tekstylne (warianty stosunkowo drogie, atrakcyjne i bardzo dekoracyjne, mogą płowieć pod wpływem promieni słonecznych).

5). Raufazy (rodzaje tapet papierowych, doskonałe do malowania, odporne na liczne uszkodzenia mechaniczne).

6). Tapety ścienne – flokowane (opcje najdroższe ze wszystkich współczesnych tapet ściennych, złożone z dwóch warstw).

Tapety – inspiracje

Tapety ścienne (gdzie kupić?):

– w marketach budowlanych;
– w sklepach internetowych;
– na e – aukcjach (na przykład na Allegro).

Tapety ścienne – aranżacje wnętrz

Tapety ścienne (papierowe, tekstylne, winylowe) w bardzo prosty (nierzadko przyjemny) sposób, odmienią każde nudne, smutne, przytłaczające pomieszczenie (aranżacje wnętrz z wykorzystaniem w/w dekoracji ściennych, cieszą się niesłabnącą popularnością – tapeta może być delikatnym, subtelnym tłem, tudzież elementem głównym, kluczowym, czołowym).
Nowoczesne aranżacje (inspiracje) możemy z łatwością znaleźć w Internecie – współcześni designerzy dobrze wiedzą jak tapetować i nie zwariować/jak oczarować, wręcz uradować wszystkich i każdego z osobna…

Tapety ścienne aranżacje
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria tapet ściennych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany