Tynki kwarcowe

Tynk kwarcowy

Tynk kwarcowy to nowoczesna masa tynkarska wytwarzana na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz szlachetnych kruszyw kwarcowych o grubości od 0,1 do 1,2 mm. Ww. produkt może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Drobne kamyczki barwione są na przeróżne kolory.

Tynki kwarcowe

Tynki kwarcowe to produkty bardzo wytrzymałe oraz odporne na czynniki zewnętrzne. Taki stan rzeczy powoduje, iż mogą być stosowane do ozdabiania fragmentów elewacji, tudzież ścian balkonów. Wewnątrz budynku świetnie sprawdzą się jako materiał wykończeniowy fragmentów ścian kuchni lub łazienek.

Tynk kwarcowy – cena

Tynki kwarcowe

Źródło obrazka: http://www.dachy.org/InfinityCMS/files/news/2679.jpg

Tynk kwarcowy to doskonały materiał elewacyjny. Decydując się na taką formę wykończenia, warto zestawić ze sobą konkurencyjne ceny. Cena w dużej mierze zależy od ilości produktu oraz producenta, toteż dobrze poszperać nieco w Internecie, być może tam znajdziemy atrakcyjną ofertę.

Tynk kwarcowy – zalety

Tynk kwarcowy do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz spełnia dwie istotne funkcje, mianowicie: dekoracyjną i ochronną. Ww. materiał wykończeniowy stanowi produkt ekologiczny, wyprodukowany na bazie wapna gaszonego. Szeroki wachlarz struktur daje nieograniczone możliwości aranżacyjne (przeróżne granulacje – drobna i gruba struktura). Bardzo często, tego typu materiał stosuje się na powierzchniach narażonych na częste zabrudzenia. Bogata paleta wykończeń impregnujących sprawia, że tynki kwarcowe nie tylko zdobią nasze wnętrza, ale także zabezpieczają ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na rynku znajdziemy mnóstwo ciekawych i oryginalnych wzorów oraz kolorów, toteż każdy – architekt, dekorator wnętrz czy indywidualny wykonawca – znajdzie dla siebie odpowiednią opcję.

Tynk kwarcowy
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria tynków dekoracyjnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany