Wzory tynków dekoracyjnych

Wzory tynków dekoracyjnych

Remontując mieszkanie, tudzież dokonując drobnej metamorfozy salonu, istotą jest nie tylko funkcjonalność wnętrza, ważna jest nadto estetyka – w tak udekorowanym domu przyjdzie nam spędzić wiele lat a może nawet całe życie. Tynki dekoracyjne to doskonały materiał wykończeniowy, dający nam szereg możliwości aranżacyjnych. Na rynku znajdziemy rozliczne wzory i kolory tynków, dzięki którym nasz dom zamieni się w iście wymarzone królestwo. W zależności od upodobań, możemy przebierać w fantazyjnych ornamentach, rodem z zabytkowej budowli (tynk antyczny), stworzyć wnętrze przywodzące na myśl pradawną komnatę (tynki dekoracyjne imitujące stare ściany), wykreować oryginalną powierzchnię o regularnie powtarzających się wgłębieniach oraz nadać pomieszczeniu niecodzienny klimat (tynki imitujące beton, powierzchnię piaskowca, tudzież inne kamienie).

Tynki dekoracyjne do kuchni

Tynki dekoracyjne to świetna alternatywa dla twojej kuchni. Zamiast nudnej, wszechobecnej farby, zdecydujmy się na taką formę wykończeniową. Kuchnia to miejsce specyficzne, toteż najlepszym rozwiązaniem będą tynki akrylowe jedno- lub dwuwarstwowe. Zanim jednak rozpoczniemy prace, należy odpowiednio przygotować ścianę pod tynkowanie. Tynk dekoracyjny to materiał łatwy w pielęgnacji, odporny na uszkodzenia mechaniczne, tudzież zawilgocenie, wobec tego bez przeszkód możemy umieścić go zarówno w kuchni jak i łazience.

Tynki dekoracyjne do salonu

Tynk dekoracyjny

Źródło obrazka: http://medias.photodeck.com/f38009ec-0dc9-11e0-95e9-a9c7a990201e/18839_5578_JinR_xlarge.jpg

Salon to miejsce tętniące życie, wizytówka domu oraz wspólna przestrzeń. Aranżując tego typu wnętrze, pragniemy, by było wygodne, przytulne i przyjazne, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i dobrego smaku. Tynki dekoracyjne z przeznaczeniem do salonu to sposób na połączenie ww. elementów w jedną, spójną całość.

Tynki dekoracyjne w mieszkaniu

Jeśli nie chcesz, by twoja ściana była zwykła, szara i monotonna, postaw na bardziej wyszukane rozwiązania. Jednobarwne oraz gładkie powierzchnie powoli wychodzą z mody, ustępując miejsca kolorowym i oryginalnym ścianom (nieszablonowe wzory, rozliczne faktury oraz tętniące życiem odcienie). Ww. materiał wykończeniowy daje nieograniczone pole do działania, koryguje wszelkie pęknięcia i niedoskonałości, nadaje wnętrzom niecodzienny klimat.

Tynki dekoracyjne wzory
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria tynków dekoracyjnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany