Wazony kuliste

Świat zamknięty w jednej kuli…

Wazon – kula doskonale prezentuje się we wnętrzach. Jego uniwersalny, aczkolwiek wciąż niedopowiedziany kształt, pozwala na tworzenie fascynujących aranżacji… Sprawdźmy zatem, w jakich wnętrzach odnajdzie się najlepiej.

Materiały, z jakich powstają uniwersalne wazony – kule

wazony kuliste
Źródło obrazka: https://etuhome.com/products/sphere-glass-in-clear

1). SZKŁO.
Szklane kule to produkty wykonane z gładkiego, bezbarwnego materiału. Naczynia mogą stanowić ciekawe urozmaicenie klasycznych aranżacji.

2). CERAMIKA.
Kule ceramiczne są naczyniami rekomendowanymi dla osób, które uwielbiają otaczać się trwałymi przedmiotami.

3). KAMIEŃ.
Wazony z kamienia najlepiej sprawdzą się w ogrodzie. Dodajmy, że naczynia mogą dochodzić nawet do 80 cm wysokości.

4). DREWNO.
Najlepiej, jeśli wazony będą wykonane z materiału nieprzepuszczającego wody.

5). ALUMINIUM.
Wazony aluminiowe cechuje bardzo estetyczny wygląd.

Jaka kula będzie pasowała do twojego wnętrza?

Kolorowa kula wykonana ze szkła najlepiej sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu (tutaj kolor kuli nie gra roli – może być mocny i wesoły, może także napędzać do działania). Kula przezroczysta, przez wzgląd na swój uniwersalny wygląd, będzie mile widziana w każdej aranżacji – zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Do wnętrz rustykalnych polecamy natomiast wazon wykonany z drewna.

Przezroczysty wazon – kula: co można do niego włożyć?

Podstawowym zadaniem wazonu, niezależnie od jego kształtu, jest eksponowanie różnorodnych kompozycji kwiatowych. Warto jednak wiedzieć, że do przezroczystego naczynia można również włożyć zapachowe świeczki, kadzidełka, kolorowe kamyczki lub muszle przywiezione znad morza. Jednym słowem wszystko to, co może nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Ceny wazonów – kul: poznaj je, zanim zdecydujesz się na konkretny model

  • Wazon szklany w kształcie kuli – idealny do eksponowania żywych, a także sztucznych kompozycji kwiatowych (wysokość: 21 cm) – cena produktu: 59.90 zł.
  • Wazon okrągły – kula w kolorze srebrnym, mierzący 12 cm wysokości – cena produktu: 109.00 zł.

TO WAŻNE: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Wazon kula
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wazonów

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany