Wiertarki ręczne

Jak działa wiertarka ręczna?

Wiertarka ręczna (tzw. świder) jest urządzeniem napędzanym siłą rąk. Do jej podstawowych zadań należą: wiercenie w drewnie oraz wiercenie w miękkich materiałach. Wiertarki ręczne doskonale sprawdzają się w domach – głównie w trakcie realizacji sporadycznych odwiertów. Warto również dodać, że nadmieniony typ wiertarki może działać przez napęd elektryczny bądź pneumatyczny.

Zalety wiertarek ręcznych

1). ŁATWOŚĆ UŻYCIA.
2). PRECYZYJNE WIERCENIE (W MIĘKKIM DREWNIE ORAZ POZOSTAŁYCH MIĘKKICH MATERIAŁACH).
3). NISKA WAGA.
4). DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ.
5). NIEZAWODNOŚĆ.
6). MOBILNOŚĆ.
7). ATRAKCYJNE CENY.
8). SOLIDNA OBUDOWA.
9). MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU WERSJI NOWEJ BĄDŹ UŻYWANEJ (NP. DLA HOBBYSTÓW).
10). IDEALNE DO SPORADYCZNYCH PRAC W DOMU (M.IN. W PRACACH MODELARSKICH).

Ciekawostka

Źródło obrazka: http://www.garrettwade.com/media/catalog/product/cache/1/image/730x/0dc2d03fe217f8c83829496872af24a0/0/8/08C0303_34.jpg

CZY WIDZIAŁEŚ, ŻE… wiertarka ręczna, popularnie zwana świdrem, była stosowana już 4 tys. lat p.n.e.?

Wiertarki są narzędziami cenionymi od wielu stuleci. Mając na względzie przytoczony fakt, warto zdecydować się na jedną z aktualnych wersji!

Wiertarki ręczne – cennik

– Skuteczna wiertarka ręczna – do profesjonalnego wiercenia w drewnie (rękojeść z obrotem: 280 mm) – cena za sztukę: 59.00 zł.
– Wiertarka ręczna objęta 12 – miesięczną gwarancją producenta (dł. 250 mm) – cena BRUTTO za sztukę: 137.51 zł.
– Wiertarka ręczna o masie: 6,4 kg, wyposażona w dwustopniową skrzynię biegów z elektroniczną regulacją prędkości oraz regulacją momentu obrotowego (produkt cechuje się: dużą mocą, trwałością i niezawodnością) – cena BRUTTO za sztukę: 2 511.00 zł.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Cennik ukazany w artykule ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wiertarka ręczna
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wiertarek

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany