Wkłady kominkowe dwustronne

Wkład kominkowy – dwustronny

Wkłady kominkowe – dwustronne to możliwość podwójnego rozkoszowania się wymarzonym kominkiem. Rynek kominków (w chwili obecnej) jest niesłychanie bogaty i różnorodny, co rusz powstają kolejne (nierzadko bardzo zaskakujące/oryginalne) wersje urządzeń grzewczych. Nie wiesz gdzie szukać inspiracji? Zajrzyj do Internetu!

Wkłady kominkowe – dwustronne

Wkłady kominkowe dwustronne

Źródło obrazka: http://www.anywalls.com/pic/201211/1280x1024/anywalls.com-40481.jpg

Wkłady kominkowe – dwustronne (ceny orientacyjne):

– Wkład kominkowy – dwustronny (do palenia ciągłego) – cena: 4 985.00 zł;
– Wkład kominkowy – dwustronny (przeznaczony do palenia ciągłego) – cena: 5 155.00 zł;
– Wkład kominkowy – dwustronny (pryzmatyczny) – cena: 7 990.00 zł;
– Wkład kominkowy – dwustronny (dodatkowy element grzewczy instalacji CO oraz CWU, przeznaczony do montażu wewnętrznego, tj. wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych) – cena: 11 500.00 zł;
– Wkład kominkowy – dwustronny (wariant z szybą pryzmatyczną – dwustronną) – cena: 14 274.00 zł.

Dwustronny wkład kominkowy

Własny kominek (tzw. nakryte palenisko) jest (jak powszechnie wiadomo) elementem niezwykle dekoracyjnym, wprowadzającym widza w inny, niecodzienny wymiar. Buchający ogień, ciepło roztaczające się wokół oraz nastrojowa, sielska atmosfera to pragnienie większości z nas. Czy można chcieć czegoś więcej? Oczywiście, można! Mianowicie –podwójnej satysfakcji i dwojakiej radości.
Dwustronne wkłady kominkowe to możliwość obserwowania owego (czarownego) świata nie z jednej, lecz z dwóch różnych stron.

Dwustronne wkłady kominkowe

W/w koncept (tj. dwustronny wkład kominkowy) okazał się strzałem w dziesiątkę, wiele osób dało się już ponieść prawdziwej magii i romantyczności (wkłady kominkowe – dwustronne nieprzerwanie zyskują kolejnych sympatyków).
Dwustronne wkłady kominkowe nie ograniczają przestrzeni mieszkalnej (zajmują stosunkowo niewiele miejsca), są nadto wspaniałą ozdobą każdego wnętrza.

Wkład kominkowy dwustronny
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wkładów kominkowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany