Pościele do wózków

Pościel do wózka dziecięcego

Kupno wózka dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Obok wygodnej gondoli (stanowiącej clou wyprawki dla niemowlaka), kwestią priorytetową wydaje się zakup pościeli do wózka. Poniżej prezentujemy Państwu rodzaje i zalety pościeli wózkowej, będącej wsparciem w trakcie pierwszych miesięcy życia maluszka.

Podział pościeli wózkowej – ze względu na okoliczność

– pościel do wózka na lato,
– pościel do wózka na zimę,
– pościel do wózka na chrzest.

Jaką pościel wybrać?

Pościel do wózka

Źródło obrazka: http://www.mamo-tato.fr.pl/wozki/MT-Posciel-do-wozka-haftowana-mis-na-ksiezycu.jpg

Decydując się na zakup pościeli dla niemowlęcia, warto postawić na wersję antyalergiczną. W trosce o kondycję psychofizyczną maleństwa, zrezygnujmy z kupna powłoczek syntetycznych. Jaką pościel zatem wybrać? Najlepiej taką, która wykonana została z satyny, adamaszku, lnu bądź flaneli bawełnianej.

POŚCIEL DO WÓZKA DZIECIĘCEGO POWINNA BYĆ POZBAWIONA WSZELKICH NIEBEZPIECZNYCH ELEMENTÓW, TAKICH JAK: GUZICZKI, SZNURKI ORAZ TROCZKI!

Wymiary pościeli dziecięcej

Standardowa pościel do wózków dziecięcych ma wymiary 70 x 80 cm – w przypadku poszewki na kołdrę bądź kocyk oraz 25 x 35 cm – w przypadku powłoczki na poduszkę.

PRZED ZAKUPEM POŚCIELI DLA NIEMOWLAKA, SPRAWDŹ, CZY TA POSIADA ODPOWIEDNIE CERTYFIKATY, NP. CERTYFIKAT INSTYTUTU MATKI I DZIECKA!

Ważniejsze zalety pościeli dla niemowląt

bogaty wybór wzorów, kształtów i kolorów;
delikatne materiały (bardzo przyjemne w dotyku);
wysoki komfort użytkowania;
trwałość.

Pościel do wózka – cennik

– Komplet pościeli do wózka dziecięcego NIEBIESKI – cena: 48.99 zł.
– Biała pościel do wózka – CHRZEST (pościel składa się z 4 elementów) – cena: 52.00 zł.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Wartości zdefiniowane w tekście mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu litery prawa!

Pościel do wózka
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wózków dziecięcych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany