Wycieraczki kokosowe

Wycieraczka kokosowa – z jakiego materiału powstaje? Gdzie można ją spotkać?

Wycieraczka kokosowa wytwarzana jest z naturalnych włókien kokosowych (pochodzących z łupiny orzecha kokosowego). Można ją spotkać m.in. przed wejściem do domu, mieszkania oraz biura, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie czystości. Mata doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Zalety wycieraczek kokosowych

Wycieraczki kokosowe (wykonane z naturalnych włókien kokosowych) doskonale absorbują wilgoć oraz zanieczyszczenia. Są bardzo trwałe i elastyczne, dlatego posłużą Państwu przez wiele długich lat. Produkty charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem użytkowania – dzięki warstwie PCV na spodzie, estetycznym wyglądem, a także ogromną różnorodnością form i nadruków. Do wyboru: oryginalne napisy (m.in. „Wchodzisz na własne ryzyko”, „Gość w dom… Zdejmij buty”, „Czym chata bogata… Tylko nic nie wynoś”), ciepłe powitania („Witamy”, „Welcome”, „Hello”, „Love”, „Welcome Home”, „Dzień dobry”), ornamenty („Konie w galopie”, „Liście”), a także żywe kompozycje kwiatowe. Standardowym rozmiarem wycieraczek kokosowych jest rozmiar: około 80 cm x 50 cm.

Źródło obrazka: http://begenk.com/wp-content/uploads/2017/02/personalized-doormats-company-cheap-price.jpg

Inne wymiary wycieraczek (mat) kokosowych

– 45 cm x 75 cm
– 55 cm x 33 cm
– 60 cm x 40 cm

Ceny wycieraczek kokosowych

– Wycieraczka kokosowa o wymiarach: 55 cm x 33 cm (waga: 1,30 kg) – cena: 15.99 zł.
– Wycieraczka z naturalnego włókna kokosowego (rozmiar: 60 cm x 40 cm) – cena: 35.99 zł.
– Wycieraczka kokosowa – „Konie w galopie” (wymiary: 59 x 39 x 2 cm) – cena: 60.00 zł/BRUTTO.

WAŻNE: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Wycieraczka kokosowa
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wycieraczek

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany