Wycieraczka wejściowa

Wycieraczka wejściowa – wizytówka Twojego domu

Wycieraczka wejściowa jest elementem, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Piach, błoto, zanieczyszczenia – to wszystko powoduje, że dom przestaje lśnić nienaganną czystością, zamieniając się w skupisko plam, kurzu oraz bezładu. Aby ziarenka piasku, a także inne drobinki przyniesione na butach nie stanowiły zagrożenia dla ładu panującego w mieszkaniu, zobligowani jesteśmy do zakupu funkcjonalnej wycieraczki do butów.

Wycieraczki wejściowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, mogą także przybierać rozmaite kształty (do wyboru: modele w prostokątnej, okrągłej bądź owalnej formie).
Dodajmy również, że klasyczna wycieraczka wejściowa posiada rozmiar: ok. 60 x 40 cm. W celu dokładniejszego wyeliminowania błota oraz zanieczyszczeń z obuwia, zachęcamy Państwa do zakupu wycieraczki o większych gabarytach (np. 90 x 60 cm). UWAGA: Niektóre wycieraczki wejściowe mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Materiały wykonania

Źródło obrazka: https://i5.walmartimages.com/asr/48cd5409-f4b4-4cf0-a4fc-1c2add6e04e7_1.df83e160bec6f65668dc7bb0abecabd3.jpeg

W poniższej tabelce znajdą Państwo informacje na temat materiałów, z jakich najczęściej powstają wycieraczki wejściowe (do domu):

MATERIAŁ WYKONANIA
KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA WYCIERACZEK

1). Tworzywa sztuczne.
Bardzo trwałe i odporne na zanieczyszczenia.

2). Guma (z recyklingu).
Lekkie, elastyczne, a także odporne na odbarwienia.

3). Bawełna.
Nadają się do prania w pralkach, są wykonane z połączenia włókien bawełnianych i polipropylenowych.

4). Włókno kokosowe.
Świetnie pochłaniają wilgoć. Dostępne są w wielu wzorach i odcieniach.

Jaka powinna być idealna wycieraczka do domu?

W pierwszej kolejności musi być trwała, a także bezpieczna w użytkowaniu. Bardzo ważne jest, aby wykazywała właściwości przeciwpoślizgowe – tzn. powinna mieć dobrą przyczepność, a pod spodem gumę antypoślizgową. Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę jest styl, w jakim mata została wykonana. Obecnie mają Państwo do wyboru wycieraczki w stylu skandynawskim, prowansalskim, a także minimalistycznym.

Ceny wycieraczek (mat) wejściowych

– Wycieraczka do butów z rusztem siatkowym (wymiary: 60 x 40 x 8 cm) – cena: 163.40 zł.
– Antypoślizgowa, wejściowa mata gumowa o wymiarach: 1 000 x 1 500 mm (bardzo trwała oraz odporna na wodę) – cena: 245.00 zł.

TO WAŻNE: Wszystkie ceny podane na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i służą jedynie celom poglądowym.

Wycieraczki wejściowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wycieraczek

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany