Wykładzina dywanowa cena

Wykładzina dywanowa cena

Ceny wykłądzin są bardzo zróżnicowane – od kilkunastu do nawet 200-300 złotych za metr bieżący wykładziny. Ceny wykładziny w rolkach są niższe od cen wykładziny w płytkach.

Wykładziny dywanowe na allegro

Wykładziny dywanowe

Źródło obrazka: http://budujeurzadzam.pl/wp-content/uploads/2012/06/1031127_46181893.jpg

Allegro jest portalem aukcyjnym na którym można kupić różne produkty, także wykładziny dywanowe. Należy jedynie wziąć udział w aukcji i wybrać dobry produkt. Na allegro można trafić prawdziwe okazje cenowe, jednak zawsze należy zachować ostrożność w takich zakupach.

Cena metra kwadratowego wykładziny dywanowej

Cen wykładziny dywanowej jest całkiem sporo. Mogą one zależeć od jakości, grubości wykładziny, jej splotu, tzw. baranka, gdy jest to wykładzina shaggy. Marka, podobnie jak w przypadku innych produktów, ma duże znaczenie. Podobnie jak miejsce zakupu – sklepy internetowe oferują niższe ceny, bo nie muszą wynajmować sklepów i składować towaru w magazynach. Allegro także ma duże okazje cenowe, szczęściarze kupią tam dobre wykładziny za kilka złotych. Zazwyczaj metr kwadratowy wykładziny kosztuje od 20 do 200 złotych, ale to tylko przykładowy przedział cenowy. Wahania mogą następować w jedną lub drugą stronę.

Podsumowanie

Podłoga to ważny element mieszkania, dlatego warto poświęcić nawet 1000 czy 2000 złotych na wykończenie podłóg w mieszkaniu. Jest to wydatek ponoszony zazwyczaj raz na kilka lat i dzięki temu każdy człowiek może zaoszczędzić nieco grosza i kupić wykładzinę lepszej jakości.

Ceny wykładziny dywanowej
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wykładzin dywanowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany