Wykładzina do kuchni

Wykładzina do różnych pomieszczeń

Wykładzina do kuchni, sypialni i łazienki może być ta sama. Polecane są wykładziny elastyczne, trwałe i ekonomiczne, niezłe będą również wykładziny dywanowe czy też pcv. Wszystko zależy od potrzeb danego człowieka oraz jego gustu.

Wykładzina do kuchni

Wykładzina do kuchni

Źródło obrazka: http://flooring-designs-ideas.bloginterior.com/files/2011/02/4310_Toledo_Kitchen.jpg

W kuchni na pewno nie sprawdzą się wykładziny dywanowe, bo szybko się poplamią i zniszczą. Najlepsze będą wykładziny pcv lub wykładziny elastyczne – nie poplamią się i nie zniszczą szybko, wystarczy mop oraz płyn do mycia podłóg i już można cieszyć się urokami korzystania z takich wykładzin. Wystarczy jedynie dobrać producenta, kolor i wzór wykładziny, zakupić ją i samodzielnie przytwierdzić do podłoża.

Wykładzina elastyczna do kuchni

Wykładzina elastyczna do kuchni posłuży dłużej niż wykładzina pcv. Jest ona wodoodporna, plamoodporna oraz nie ulega łatwym uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki takiej wykładzinie każdy z nas ma szansę na korzystanie z pięknie urządzonej oraz eleganckiej kuchni. Poza tym taka wykładzina może przypominać kamień lub drewno, nadając pomieszczeniu wyraz wyrafinowanej elegancji oraz ponadczasowego charakteru.

Wykładzina do łazienki

W łazience najlepiej sprawdzi się wykładzina pcv przypominająca kafelki lub mająca fakturę kamienia czy drewna. Do tego dobrać należy kafelki na ściany i już można cieszyć się komfortem korzystania z takiej łazienki. Wykładzina dobrej jakości posłuży nawet dziesięć lat. Najlepsi producenci udzielają nawet pięcioletniej gwarancji na zakup takich wykładzin.

Wykładzina do sypialni

Wykładzina do sypialni powinna być raczej stonowana – biała, kremowa, beżowa. Taka podłoga nada wyraz czystości całemu wnętrzu i sprawi, że każdy z chęcią będzie w nim przebywał.

Wykładzina dywanowa do sypialni

Taka wykładzina powinna mieć raczej krótki włos, ponieważ o wiele łatwiej utrzymać ją wtedy w czystości. Kolory nie powinny być niepokojące, czyli czerwone, granatowe lub czarne, ponieważ w sypialni każdy z nas chce odpocząć i zrelaksować się, a ciemne lub intensywne barwy wcale tego nie zapewniają. Beżowa, kremowa, biała wykładzina dodadzą sterylnej czystości oraz rozjaśnią całe pomieszczenie.

Wykładzina do kuchni, sypialni i łazienki
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Polish PLEnglish ENGerman DEDutch NLFrench FRItalian ITSpanish ES

Szukaj w serwisie

Galeria wykładzin dywanowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany