Wykładzina na schody betonowe

Wykładzina na schody

Schody warto wyciszyć i temu właśnie służą wykładziny. Wykładziny będące obiciem schodów mogą mieć stonowane kolory i być prawie niewidoczne. Ważne, aby były miękkie, wyciszały hałas kroków oraz umożliwiały komfortowe przemieszczanie się.

Wykładzina na schody betonowe

Wykładzina na schody

Źródło obrazka: http://www.highqualitycarpet.com/wp-content/uploads/painted-stairs-painted-subfloor-stenciled-floor.jpg

Wykładzina na schody betonowe to dobry rodzaj wykładziny. Musi być miękka i gruba, mięsista i tłumiąca odgłos kroków. Taka wykładzina podnosi komfort użytkowania schodów oraz sprawia, że domownicy są bezpieczni, aby jednak bezpieczeństwo było większe wykładzinę należy przykleić do schodów i korzystać z niej w jak najlepszy sposób, czyli czyścić i odkurzać tak, aby nie zadomowiły się w niej roztocza oraz pleśnie. Nie są to pożądani goście, ponieważ szkodzą ludzkiemu zdrowiu i sprzyjają alergiom.

Wykładzina dywanowa na schody

Wykładzina dywanowa na schody musi mieć atesty oraz certyfikaty. Dobrze jest zwracać na to uwagę i nie kupować wykładziny za 8 złotych za metr bieżący. Nie jest to złe rozwiązanie, ale doraźne. Tania wykładzina wystarczy na dwa-trzy lata. Warto zatem wydać więcej, ale mieć dobrą wykładzinę na długie lata.

Cena wykładziny na schody

Cena wykładziny na schody zaczyna się od 8 złotych za metr bieżący, a kończy na 200-300 złotych. Jest to całkiem wysoka cena, ale gra warta jest świeczki. Wyższa cena oznacza odpowiednio wysoką jakość.

Jaka wykładzina na schody ?
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wykładzin dywanowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany