Wykładzina na schody betonowe

Wykładzina na schody

Schody warto wyciszyć i temu właśnie służą wykładziny. Wykładziny będące obiciem schodów mogą mieć stonowane kolory i być prawie niewidoczne. Ważne, aby były miękkie, wyciszały hałas kroków oraz umożliwiały komfortowe przemieszczanie się.

Wykładzina na schody betonowe

Wykładzina na schody


Wykładzina na schody betonowe to dobry rodzaj wykładziny. Musi być miękka i gruba, mięsista i tłumiąca odgłos kroków. Taka wykładzina podnosi komfort użytkowania schodów oraz sprawia, że domownicy są bezpieczni, aby jednak bezpieczeństwo było większe wykładzinę należy przykleić do schodów i korzystać z niej w jak najlepszy sposób, czyli czyścić i odkurzać tak, aby nie zadomowiły się w niej roztocza oraz pleśnie. Nie są to pożądani goście, ponieważ szkodzą ludzkiemu zdrowiu i sprzyjają alergiom.

Wykładzina dywanowa na schody

Wykładzina dywanowa na schody musi mieć atesty oraz certyfikaty. Dobrze jest zwracać na to uwagę i nie kupować wykładziny za 8 złotych za metr bieżący. Nie jest to złe rozwiązanie, ale doraźne. Tania wykładzina wystarczy na dwa-trzy lata. Warto zatem wydać więcej, ale mieć dobrą wykładzinę na długie lata.

Cena wykładziny na schody

Cena wykładziny na schody zaczyna się od 8 złotych za metr bieżący, a kończy na 200-300 złotych. Jest to całkiem wysoka cena, ale gra warta jest świeczki. Wyższa cena oznacza odpowiednio wysoką jakość.

Jaka wykładzina na schody ?

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Reklama

Galeria wykładzin dywanowych