Wykładziny w płytkach

Wykładzina dywanowa w płytkach

Wykładzina dywanowa w płytkach to ostatni krzyk mody. Nadaje się do ozdabiania domów i biur. Płytka dywanowa ma najczęściej wymiary 50 na 50 centymetrów. Moduły pozwalają na ułożenie interesujące wzoru i uzyskanie niezwykłego efekty dekoracyjnego. Umożliwiają również ułożenie i zdemontowanie płytek bez uszkodzenia podczas remontu, a to jest już bardzo istotny walor. Obecnie rekomendowane wykładziny to serie jednobarwne noszące nazwę Namib, Kalahari, Sahara, Sonora lub Black. Mają one ciekawy pętelkowy splot oraz odpowiednią grubość.

Wykładziny w płytkach

Wykładzina w płytkach

Źródło obrazka: http://www.modulyss.com/media/img/pics/_sfeerbeelden/Shine-up_YILDIZ_1380097359.jpg

Wcześniej używano wykładzin w rolkach. Jednak były one trudniejsze w montażu. Zaletą płytek jest możliwość wymiany pojedynczej płytki.

Ceny wykładzin w płytkach

Ceny wykładzin w płytkach nie należą do niskich, ale jakość tych wykładzin jest całkiem dobra. Pozwala znaleźć sporo możliwości układania tego rodzaju wykładzin – można kupić dwa rodzaje wykładzin. Pozwala to na układanie interesujących wzorów i dodanie uroku sypialni, salonowi czy balkonowi. Jedna płytka kosztuje około 20 złotych, ale wydatek ten na pewno się opłaci. Podniesie standard domu lub biura, sprawi, że każdy z nas będzie miał szansę podziwiania autorskiej, czyli zaprojektowanej specjalnie dla jego domu podłogi.

Wykładzina dywanowa w płytkach
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria wykładzin dywanowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany