Jarzeniówka

Co należy wiedzieć o żarówkach jarzeniowych?

Żarówki jarzeniowe (podobnie jak żarówki energooszczędne) generują białą poświatę – dla niektórych nieprzyjemną, dla innych – do zaakceptowania. Ważnym zauważenia jest fakt, że urządzenia bardzo dobrze doświetlają pomieszczenia – dzięki silnemu strumieniowi światła, a także generują duże oszczędności.

PRZEZNACZENIE

Żarówki tej klasy wykorzystywane są zarówno w domach oraz mieszkaniach prywatnych, jak i w biurach czy gabinetach.

3 najważniejsze zalety żarówek jarzeniowych

1). DUŻA OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII W PORÓWNANIU DO TRADYCYJNYCH ŻARÓWEK (PRZYKŁAD: żarówka jarzeniowa o mocy: 15 W świeci na poziomie żarówki 60 W).
2). MOCNY STRUMIEŃ ŚWIATŁA (diody są bardzo odporne na przepalenie).
3). ATRAKCYJNE CENY.

Wady żarówek jarzeniowych

Zarowka Jarzeniowa


Podstawową wadą żarówek jarzeniowych jest fakt, że w znacznym stopniu męczą wzrok – silny, zimny strumień światła (generowany przez urządzenia) bardzo wysusza oczy. Należy również zauważyć, że żarówki jarzeniowe emitują światło o nienaturalnej barwie, a ich żywotność jest stosunkowo krótka (czas świecenia został obliczony na około 6 000 godzin).

UWAGA: żarówka, której czas świecenia został obliczony na ok. 6 000 godzin, już po 4 500 godzin zacznie świecić dużo słabiej.

Ceny żarówek jarzeniowych

– Energooszczędna świetlówka LED – jarzeniówka (moc poboru prądu: 18 W) – cena brutto za sztukę: 26.00 PLN.
– Świetlówka LED TUBA (jarzeniówka) – wykonana z nietłukącego się tworzywa (UWAGA: świetlówkę stosuje się w lampach bez układów zapłonowych) – cena za sztukę: 13.50 PLN.

TO WAŻNE: Ceny podane na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu skontaktuj się ze sprzedawcą.

Żarówka jarzeniowa

Szukaj w serwisie

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Reklama

Galeria żarówek