Żarówka ozdobna

Żarówka dekoracyjna – jaki to rodzaj żarówki?

Jedną z najbardziej cenionych żarówek dekoracyjnych jest żarówka inspirowana projektem Thomasa Edisona – niezwykle trwała, elegancka, a także nawołująca do minionych lat. Żarówki dekoracyjne Edisona stanowią doskonałą mieszankę ciepła oraz prostoty, ukazując nam piękno w najczystszej postaci. Kolejną, równie ważną propozycją (cenioną przez większość użytkowników) jest żarówka wykonana w technologii LED – stosowana w milionach polskich domów. To jednak nie wszystko. Niestandardowym, aczkolwiek efektownym dodatkiem do salonu czy pokoju dziennego, będzie żarówka ozdobna w kształcie kieliszka – bardzo oryginalna, a także zachęcająca do wieczornych przyjemności… Możliwości jest wiele, wystarczy zajrzeć do pobliskiego sklepu z oświetleniem!

Zalety żarówek dekoracyjnych

Mała, szklana, delikatna, świeci – tak większość z nas postrzega tradycyjną żarówkę. A przecież lampa żarowa nie musi być nudna… Żarówki dekoracyjne to urządzenia, które przykuwają uwagę bardziej, niż same lampki czy żyrandole – są eleganckie, różnorodne, a także… zaskakujące (potrafią wywołać uśmiech bądź zdziwienie na twarzach gości). Żarówki dekoracyjne mogą różnić się między sobą kształtem bańki, a także ułożeniem włókna wolframowego.

W jakich aranżacjach odnajdują się żarówki dekoracyjne?

Zarowki Dekoracyjne

Źródło obrazka: https://d114hh0cykhyb0.cloudfront.net/images/uploads/led-fireworks-bulb-g80-decorative-alien-light-bulb012.jpg

Żarówki dekoracyjne (ozdobne) idealnie pasują do wnętrz w stylu retro oraz vintage. Mile widziane będą również w pomieszczeniach klasycznych, a także nowoczesnych – sprawdzą się m.in. w odkrytych lampach bez klosza.

Nie tylko do domu…

Żarówki ozdobne to dekoracje w same w sobie – warto zatem wykorzystać je przy aranżacji domu, pubu, a także restauracji czy klubokawiarni.

Ceny żarówek dekoracyjnych

W poniższej tabelce pragniemy przedstawić Państwu najciekawsze oferty cenowe:

– Żarówka dekoracyjna VINTAGE o średnicy: 35 mm (GWARANCJA: 3 lata gratis) – cena za sztukę: 4.83 PLN z VAT.

– Żarówka ozdobna typu LED o napięciu: 230 V (wys.: 13,8 cm) – cena brutto za sztukę:

35.67 PLN. UWAGA: do ceny należy doliczyć koszty wysyłki.

– Żarówka dekoracyjna RETRO o mocy: 40 W (KOLOR: barwa ciepła) – cena za sztukę: 39.98 PLN.

WARTO WIEDZIEĆ: Cennik podany w tabelce nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Żarówki dekoracyjne
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria żarówek

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany