Żarówka na kablu

Kilka słów na temat żarówek wiszących – co warto o nich wiedzieć?

Żarówki wiszące przestały być domeną lokali użytkowych, a stały się elementem dekoracyjnym wnętrz mieszkalnych. Są bardzo ozdobne, praktyczne, a także uniwersalne – można je zastosować w wielu nowoczesnych aranżacjach. Warto również zauważyć, że prowizoryczne, źle kojarzące się konstrukcje, przeistoczyły się w nad wyraz eleganckie, wytworne kompozycje.

Żarówka na kablu – czy warto zainstalować ją w domu?

Żarówka na kablu jest urządzeniem, które pozwoli stworzyć niepowtarzalną atmosferę w mieszkaniu. Lampa, składająca się z żarówki (żarówek) oraz kolorowego kabla, idealnie sprawdzi się w nowoczesnych lub minimalistycznych aranżacjach; można ją także zastosować we wnętrzach w stylu loft, vintage czy industrialnych.

Salon, łazienka czy pokój gościnny?

Zarowki Na Kablu

Źródło obrazka: http://hbwonong.com/wp-content/uploads/2016/10/Endearing-Pendant-About-Remodel-Pendant-Light-Cable-Interior-Designing-Pendant-Ideas-.jpg

Żarówki na kablu, jak wspomnieliśmy w poprzedniej części artykułu, doskonale prezentują się w wielu stylach dekoratorskich. A gdzie można je zawiesić? Na to pytanie musicie sobie Państwo odpowiedzieć sami. Urządzenia tej klasy mogą zawisnąć w dowolnym, wybranym przez Was miejscu, m.in. w salonie, łazience lub pokoju gościnnym.

UWAGA!

Na współczesnym rynku dostępne są także ogrodowe żarówki na kablu (tzw. girlandy).

Zachęcamy do zakupu!

Żarówki na kablu – aktualny cennik

– Lampa – zwis na żarówkę – w siedmiu nowoczesnych kolorach (do wyboru: czarny, niebieski, biały, zielony, szary, turkusowy, czerwony) – cena produktu: 39.36 PLN.
– Lampa – żarówka na kablu o dł. 3 m (idealna do wnętrz w stylu loft) – cena produktu: 130.00 PLN.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Cennik podany w artykule nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Żarówki na kablu
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria żarówek

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany