Zegar stojący

Zegar dla każdego

Duże zegary stojące to konstrukcje przeznaczone do okazałych wnętrz mieszkalnych! Na współczesnym rynku znajdziemy także warianty małe, dające postawić się na szafce, komodzie bądź kredensie.

Zalety zegarów stojących

zegar-stojacy

Źródło obrazka: https://freeimagesetc.files.wordpress.com/2010/12/img_9452.jpg

bogaty asortyment;
doskonała alternatywa dla konstrukcji ściennych/wiszących;
długoletnia gwarancja producenta (nawet pięć lat na wybrane modele);
tradycyjny bądź bardzo nowoczesny wygląd (stare zegary zachwycają kunsztem, nowe – przyciągają wzrok bogactwem kształtów);
harmonia z indywidualną aranżacją pomieszczenia (UWAGA: stare zegary wiszące/ścienne oraz stojące, nadają się do wystroju klasycznych, nierzadko pałacowych wnętrz, natomiast warianty nowoczesne – zarówno te małe, jak i większe, pasują do współczesnych mieszkań, biur oraz pomieszczeń komercyjnych).

WAŻNE: niewielki zegar stojący będzie wspaniałym prezentem dla żony, córki bądź mamy!

Czas zatrzymany w zegarach

Stare zegary stojące – ANTYKI to konstrukcje, w których czas zatrzymał się na dobre… I choć sekundy przepływają przed naszymi oczyma, zabytkowe zegary wciąż żyją przeszłością…

Innowacja zamknięta w przedmiotach

NOWOCZESNE ZEGARY STOJĄCE PRZYBIERAJĄ RÓŻNE KSZTAŁTY I WESOŁO ODMIERZAJĄ NAM CZAS (jeden rzut oka w kierunku zabawnego zegarka i uśmiech sam pojawia się na twarzy)!

Motyl, rower, robot, drzewko, a może – tradycyjny prostokąt? Możliwości jest bez liku, dopasuj zatem akcesorium do warunków panujących w twoim domu (spraw, by całość idealnie ze sobą współgrała)!

Ceny zegarów stojących

– Zegar stojący w kształcie motyla WIELOKOLOROWY (25 cm x 23 cm) – cena: 35.00 zł/szt.;
– Zegar stojący w kształcie robota CZARNY (20 cm x 11 cm), wykonany ze stali oraz tworzywa sztucznego – cena: 49.00 zł/szt.;
– Zegar stojący/wiszący w kolorze czarnym (przeznaczony do postawienia na szafce nocnej bądź na biurku; UWAGA: zegar można również przytwierdzić do ściany) – cena: 169.00 zł/szt.
– Zegar stojący – LINKOWY (osprzęt: złoty, obudowa: dąb) – cena: 6 400.00 zł/szt.;
– Zegar stojący – ŁAŃCUCHOWY (osprzęt: złoty, obudowa: olcha) + pięć lat gwarancji – cena: 12 000.00 zł/szt.

WARTO ZAPAMIĘTAĆ: produkty ujęte w akapicie nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą!

Zegary stojące
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria zegarów

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany